En iyi-kaliteli güvenlik kamerası markaları Leave a comment

En iyi-kaliteli güvenlik kamerası markaları aşağıdaki listede detaylı olarak bulabilirsiniz.
listemiz alfabetik olarak sıralanmıştır.

Beylerbeyi markalı güvenlik kameraları

Türkiye menşelidir. Türkiye de üretilmektedir. Cihaz yazılımları ve işlemcileri Çin’de üretilmektedir. Çeşitli kompenentlerin Türkiye de birleştirilmesi ve toplanması seklinde üretim sağlanmaktadır. Orta ve üst kademe kaliteye sahip iki çeşit ürün grubu vardır. Üst düzey ürün grubunda XMEYE isimli istikrarlı çalışan yazılımlar kullanılmaktadır. Orta kademe ürün grubunda TOPSVIEW yazılımlar kullanılmaktadır, Bu grup ekonomik seri kameralar içermektedir. En iyi-kaliteli güvenlik kamerası sıralamasında Beylerbeyi markası hatırı sayılır bir sıradadır.

Bullwark marka güvenlik kameraları

Türkiye genelinde üst düzey projelerde en çok tercih edilen markalardan biridir. Biges güvenlik sistemleri’ne ait olan bu marka sektörün en çok bilinen markalarındandır. Genel olarak endüstriyel çözümler için tercih edilmektedir. Ev veya iş yerleri gibi ekonomik kullanımlar için çok fazla tercih edilmemektedir. Bullwark markalı ürünler, en iyi-kaliteli güvenlik kamerası sıralamasında önemli bir yere sahiptir.

Dahua markalı güvenlik kameraları

Dünyada en çok tercih edilen markalardan biridir. Türkiye de üst düzey kapsamlı projelerde tercih edilen markalardan biridir. Ekonomik urun grubu bulunmamaktadır. Çin, Kore ve Tayvan menşeli farklı ürünleri bulunmaktadır. Türkiye pazarında satılmakta olan ürünler Çin üretimidir. XMEYE de dahil olmak üzere çeşitli yazılımlar kullanmaktadır ve istikrarlı çalışmaktadırlar. Endüstriyel projeler için doğru tercihtir. Ev veya küçük iş yerleri için çok ekonomik olmayabilir.

Hakvision Haikon markalı güvenlik kameraları

Dünyada en çok tercih edilen güvenlik sistemleri markalarından biridir. Türkiye hariç diğer ülkelerde Hakvision olarak bilinen bu marka; Türkiye de Haikon markası altında satılmaktadır. 2017 Yılında Türkiye pazarına ekonomik seri ve istikrarlı çalışan ürünler sokarak ciddi anlamda pazar payına sahip olmuştur. Üst seviye proje ürünlerine sahip olan bu marka aynı anda ev kullanıcıları içinde ekonomik çözümler sunmaktadır. En iyi-kaliteli güvenlik kamerası markaları listesinde önemli bir sıraya sahiptir.
Haikon ürünler

Neutron marka güvenlik kameraları

İthal ettikleri Çin menşeli ürünler ile Türkiye pazarında ciddi bir paya sahiptir. genel olarak
istikrarlı çalışan XMEYE yazılımlı cihazlara sahiptir. Fiyatlar nispeten ekonomiktir. Ev ve iş yerleri için ekonomik çözümler üretebilmektedir.
Neutron ürünler

En iyi-kaliteli güvenlik kamerası markaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir